aČlánky - Bydlení a zahrada

PR články od Vás pro Vás

Kde sehnat nový byt či dům a kolik to bude stát? Jak jej vybavit a neprodělat? Přesně tyto informace naleznete na tomto webu. Nábytek, výbava interiéru i exteriéru a bytové doplňky pro dům i zahradu.

Zateplení termoizolačním nátěrem

Jak funguje termoizolační nátěr

Maxitherm je speciálně vyvinutý nátěr pro aplikaci na fasády domů i do vnitřních místností. Obsahuje mikroskopické sklokeramické částečně vakuovano kuličky, které po zaschnutí nátěru vytvoří souvislou plochu. Ta je schopná odrazit až 87 % tepla právě díky kuličkám, které působí jako termoska. Zároveň je ale termoizolační nátěr paropropustný – prodyšný – což je efekt působící proti srážení vlhkosti na zdivu. Plísně se nejčastěji tvoří v místech, kde dochází ke srážení vlhkosti, která vzniká následkem tepelných mostů na zdech – rohy místností.
Použitím termoizolačního nátěru tedy nejen snížíte náklady na vytápění, ale také zamezíte tvorbě plísní, pokud máte s tímto problém.
Obsah sklokeramických kuliček zlepšuje viskozitu termoizolačního nátěru a ten se pak snadno roztírá.

Použití termoizolačního nátěru

Termoizolační nátěr Maxitherm je velice snadno použitelný na venkovní fasády domů i na vnitřní místnosti prakticky v jakémkoli prostředí. Při aplikaci na venkovní fasády zabraňuje v létě přehřívání obvodových zdí a uvnitř budovy se drží příjemná teplota. Nátěr je odolný vůči povětrnostním vlivům a oděrům, takže celkově chrání fasádu a prodlužuje její životnost.
Nátěr je také vhodný pro použití ve vnitřních prostorech, například v bytech, špatně odvětraných budovách a starších domech, kde hrozí vyšší riziko tvorby plísní na v rozích na zdech.
Maxitherm je dostupný v libovolném odstínu, který vám namíchá prodejce termoizolačního nátěru.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Bydlení a zahrada

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*