aČlánky - Bydlení a zahrada

PR články od Vás pro Vás

Kde sehnat nový byt či dům a kolik to bude stát? Jak jej vybavit a neprodělat? Přesně tyto informace naleznete na tomto webu. Nábytek, výbava interiéru i exteriéru a bytové doplňky pro dům i zahradu.

Zastřešení bazénů od ALMIPA plus

Máte rádi teplo a koupání, kvůli kterému jste investovali do pořízení vlastního bazénu? Určitě teď řešíte, co s deštivými a studenými dny. Řešením je zastřešení bazénu od ALMIPA plus.

Zastřešení bazénů je vysoce mobilní, manipulaci s ním zvládne i větší dítě. Jednotlivé segmenty zastřešení bazénu se postupně zasouvají pod sebe. V době slunečného počasí je možno celé zastřešení bazénu odsunout za bazén nebo jednotlivé kryty bazénu mezi sebou rozsunout. To umožňuje každý typ zastřešení bazénu. Každý segment je vybaven silonovými kolečky s ložisky, která umožňují velmi snadný posun zastřešení bazénu. Konstrukce zastřešení bazénů je vyrobena z velmi kvalitní slitiny hliníku AlMgSi 0,5 se standardní povrchovou úpravou stříbrný ELOX.

Jednotlivé segmenty bazénového zastřešení jsou opatřeny aretací proti posunu při poryvu větru. K výplni jednotlivých segmentů jsou použity polykarbonátové desky s oboustrannou UV úpravou o tloušťce 10 mm. Standardní čirý odstín zastřešení bazénu lze nahradit dle požadavku zákazníka odstínem – opál, kouřový nebo modrý. Segmenty jsou mezi sebou utěsněny měkčeným PVC proti prachu a dalším nečistotám.

Zastřešení bazénu má standardně dvě oddělávací čela. Přední čelo je opatřeno pantovými nebo posuvnými dveřmi (je možnost vyrobit i posuvné boční dveře ). Kryt zastřešení bazénu lze dle přání zákazníka dále různě přizpůsobit.

Nejčastěji používaný typ zastřešení bazénu je obloukový typ VEGAS. Spojuje v sobě všechny výhody zastřešení. V případě slunečného počasí můžete snadno a rychle segmenty přesunout za bazén. Naopak při nepřízni počasí Vám toto zastřešení bazénu umožní příjemné koupání v uzavřeném prostoru. Tento typ je mezi zákazníky nejvíce oblíbený, jelikož se vyznačuje příjemnou kombinací ceny a užitku. Je také nejvíce vhodný pro horské a podhorské oblasti, protože způsob provedení konstrukce nejlépe zajišťuje statickou odolnost vůči povětrnostním vlivům a působení sněhu. Tento typ zastřešení bazénu je možno na přání zákazníka vyrobit v různých rozměrech a výškách, zákazník si může vybrat barvu použitého polykarbonátu, pro pohodlnější ovládání lze zvolit např. oboustranné kolejiště, typ a umístění dveří apod.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Bydlení a zahrada

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*