aČlánky - Bydlení a zahrada

PR články od Vás pro Vás

Kde sehnat nový byt či dům a kolik to bude stát? Jak jej vybavit a neprodělat? Přesně tyto informace naleznete na tomto webu. Nábytek, výbava interiéru i exteriéru a bytové doplňky pro dům i zahradu.

Předsíň od StudioJaro.cz

Předsíň je vstupní branou do vašeho bytu či domu.  Prakticky předsíň slouží jako místo k přezutí, odložení klíčů a zbavení se kabátů. Esteticky nás má předsíň při příchodu naladit do pohody domova, sloužit jako vstupní vizitka našeho obydlí pro naše přátele, při odchodu by předsíň měla pro změnu nabídnout dostatek prostoru pro rychlé vypravení vstříc svým povinnostem.

Předsíň by měla nabídnout kvalitní skladovací prostory jak pro vaše svrchní oděvy, tak i pro vaši obuv. Kvalitní šatní skříň, která v předsíni plní především praktickou funkci, nabídne vhodný prostor pro uložení svrchních oděvů. Nabízí se v široké škále provedení, jsou většinou vyrobené z kvalitního lamina v moderních a žádaných dekorech, některé doplněné zrcadlem na šatních dveřích.

V malých předsíních je ideálním řešením předsíňová stěna, která nabídne úložný prostor pro odložení obuvi a věšák pro vaše bundy a kabáty. Předsíňové stěny mohou nabídnout i praktické doplňky jako je zrcadlo, které by nemělo chybět v žádné předsíni.  V případě kombinace předsíňové stěn se skříní je třeba dbát, aby oba prvky spolu navzájem ladili.

Vhodným a téměř nepostradatelným doplňkem předsíní a žen je botník. Moderní botníky nabízí převážně dvouřadé výklopy pro snadné uskladnění obuvi. Ruku na srdce, ne vždy je naše obuv suchá a čistá, proto jsou botníky proti ostatnímu předsíňovému nábytku odolnější proti vlhkosti a mechanickému poškození a snadno se udržují.

Ať už hledáte předsíňovou stěnu, skříň, komodu nebo jen botník do vaší předsíně doporučujeme vybírat z široké nabídky internetového obchodu  www.StudioJaro.cz, který nabízí kvalitní bytový nábytek za velmi rozumné ceny s krátkou dodací lhůtou.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Bydlení a zahrada
Štítky: ,

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*