aČlánky - Bydlení a zahrada

PR články od Vás pro Vás

Kde sehnat nový byt či dům a kolik to bude stát? Jak jej vybavit a neprodělat? Přesně tyto informace naleznete na tomto webu. Nábytek, výbava interiéru i exteriéru a bytové doplňky pro dům i zahradu.

Konstrukce zastřešení bazénů od ALMIPA plus

Konstrukce zastřešení bazénu je vyrobena ze speciálních profilů z kvalitní slitiny hliníku AlMgSi 0,5 s povrchovou úpravou stříbrný elox. Používáme nosné profily o rozměru 60 x 40 mm. Rozměry zastřešení přizpůsobíme Vašim potřebám a požadavkům.

Kolejnice pro zastřešení bazénu jsou rovněž vyrobeny ze speciálních profilů ze slitiny hliníku AlMgSi 0,5 s povrchovou úpravou stříbrný elox. Jedná se o pochozí kolejnice typ elegant. Posun jednotlivých segmentů po kolejišti je velmi snadný, bez problémů jej zvládne i menší dítě. Pro posun jednotlivých segmentů zastřešení bazénu po kolejišti jsou použita kolečka z tvrzeného plastu, která jsou opatřena nerezovými ložisky.

Jelikož lze se segmenty zastřešení snadno posunovat, je každý segment vybaven speciální aretací, která zajišťuje jednotlivé segmenty proti posunu.

Standardně je zastřešení vyráběno z čirého polykarbonátu s oboustrannou UV stabilizací. Používáme polykarbonát o tloušťce 10 mm, který má lepší tepelné vlastnosti a vyšší odolnost např. proti nárazu než polykarbonát o menší tloušťce. Standardní čirý odstín můžeme dle Vašeho přání nahradit odstínem opál, kouřový, modrý nebo čirý s úpravou GF.

V základní ceně nabízíme dveře v čele zastřešení bazénu zdarma. Mohou to být dveře posuvné nebo pantové, které je možno využít také pro přejezd nerezového žebříku, závěsného protiproudu a dalších překážek u bazénu, které by bránily odsunutí jednotlivých segmentů mimo bazén. V čele zastřešení Vám můžeme nabídnou také tzv. výklopnou klapku, která slouží pro přejezd vyššího lemu bazénu apod. Využívá se i tam, kde zákazník nemá možnost odsunutí celého zastřešení mimo bazén. Po zvednutí výklopné klapky pak můžete využít k plavání
celou délku Vašeho bazénu. Pro pohodlný vstup do bazénu, hlavně u nižších typů zastřešení, doporučujeme posuvné boční dveře, což umožňuje velmi pohodlný
vstup do bazénu.

Jednotlivé segmenty jsou mezi sebou utěsněny měkčeným PVC, které brání tomu, aby se pod zastřešení dostaly nečistoty z okolí. Čela zastřešení jsou ve spodní části utěsněna otěruvzdornou folií, jejíž výška je dána výškou bazénového lemu. Za příplatek je možno čela zastřešení opatřit kartáči.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Bydlení a zahrada

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*