aČlánky - Bydlení a zahrada

PR články od Vás pro Vás

Kde sehnat nový byt či dům a kolik to bude stát? Jak jej vybavit a neprodělat? Přesně tyto informace naleznete na tomto webu. Nábytek, výbava interiéru i exteriéru a bytové doplňky pro dům i zahradu.

Jak správně vybrat vodovodní baterii

Rekonstrukci koupelny není radno podceňovat, natož výběr vhodné vodovodní baterie.

Vodovodní baterie byly, jsou a budou nezbytnou součástí každé domácnosti. Bez nich se neobejde žádná kuchyně, koupelna ani toaleta. Dnes na trhu můžeme vybírat z nepřeberného množství. Koupelnové studio Perfecto Design nabízí široký výběr vodovodních baterií.

Jaký typ, provedení, tvar vodovodní baterie zvolit? Důležitá je kategorie dělení. Podle možnosti použití je vhodná baterie stojánková a nástěnná. Podle způsobu ovládání páková nebo bezdotyková. Podle místa použití rozlišujeme kuchyňské a koupelnové baterie. V domácnostech je rozšířená dřezová baterie stojánková nebo nástěnná. Velmi praktická je dřezová baterie se sprchou. Perfecto Design nabízí kvalitní vodovodní baterie do koupelny. Mezi koupelnové baterie patří umyvadlová, vanová, sprchová i bidetová baterie. Oblíbená je stojánková umyvadlová baterie a termostatická sprchová baterie. Bezdotykové baterie, designové a retro baterie přidávají koupelně na prestiži.

Perfecto Design zaručuje nákup originální vodovodní baterie od renomovaných výrobců s prodlouženou zárukou 5 let, poskytnutí odborného poradenství, finanční úsporu a v konečném důsledku pro zákazníka skvělou koupi!

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Bydlení a zahrada
Štítky:

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*